kıraç tesisatçı

Kıraç tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Kanalizasyon tıkanmasında tıkanıklık açma işlemleri ile makineli çözümleri sunmaktayız. Uyguladığımız yöntemler pimaş borularını kırmadan direkt net sonuçların alınmasını sağlar. Robot kullanarak boru içinde ne kadar pislik ve çürüme oluşturucu fonksiyon varsa onları uzaklaştırabiliriz. Diyelim ki lavabo kanalı borusu içinde sıkıntı var ve bunu temizlemek zor değildir. İlerleyen metrelerde ise hem kılcal veya daha büyük bir sızıntı yeri var mı yani boru hasarı oluşmuş mu hem de tıkanan maddeleri dikkatli olarak görerek oralarda su püskürtme başlığı ile bir taraftan kamera ile de inceleme yaparak içinin bembeyaz olmasını sağlayabiliriz.

Kıraç Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Esenyurt Kıraç tesisatçı özel kimyasallar ile yaptığımız çalışmada peteklerin yarısı ısınmıyor sorununu giderebiliriz. Etkili petek temizliği nasıl yapılır? Radyatörlerin hepsine kablolar ile tek bir hattan erişebiliriz. Çözücü sıvıları aktarırken, kirli suları cihaza aktarır ve arıtıp tekrar sistemlere aktarırız. Bu devir daim devam eder ve birkaç saat içinde uzaktaki peteğin ısınmaması, kombiye yakın olanın sıcak uzak olanın soğuk kalması gibi sorunlar hemen ortadan kalkmaktadır.

Kıraç tesisatçı son teknoloji su kaçağı tespiti cihazları ile yapılmaktadır. Su kaçakları genellikle fayans, mermer, duvar ve tavanların görülmeyen yerlerinde meydana gelmektedir. Duvarınız kabarmışsa ya da tavanınız da rutubet veya küflenme meydana geliyorsa su kaçağı olması muhtemeldir. Hızlıca müdahale edilmezse daha büyük sıkıntılara yol açılabilir. Bu yüzden kırmadan ve makineli olarak yaptığımız bu işlemleri Kıraç su tesisatçısı firmamızdan tahsis edebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55