kıraç su tesisatçısı

Kıraç su tesisatçısı firması olarak cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizleme servisleri sunuyoruz. Kışın iyi ısınmayan petek problemini çözen firmayız. Devir daim pompası arızası suyun iyi dolaşmasını engeller ve peteğin içindeki tüm kirlenmeler bir gün çürüme oluşturursa o zaman problem büyümüş olur. Ortalama iki sene aralığı ile petek temizliği işlemini bizden ilaç eklenerek yapılan ve tüm petekleri kapsayacak şekilde içindeki kireç, tortu gibi maddeleri alabileceğimiz işlemi öneriyoruz. Peteğin ortası, altı, soğuk ve ılık ise hava veya kireç birikmiş demektir fakat ekiplerimiz hiçbir yeri kırmadan yaklaşık bir, iki saatlik işlem ile sorunu düzeltebilir.

Kıraç Kameralı Tesisatçı

Esenyurt Kıraç su tesisatçısı her türlü atık kanalını açan tıkanıklık açma firmasıdır. Gider kanalı, logar ve ana atık kanalında tıkanma gibi sorularda her zaman birikintiler, yabancı cisimleri ayırt ederek açan firmayız. Yoğun bir pislik, gidere atılan yabancı cisim her ikisi farklıdır ve tıkalı daireniz gider tesisatına açıcı cihaz yayının takılarak temiz duruma getirilmesi, cihazdaki titreşim ve döndürme gücü ile yapılacaktır. Cihaz ucundaki açıcı yayların nereye denk geldiği değil kanal içinde ilerlerken, durduğu noktada cihazı çalıştırarak tam olarak kanalizasyona hareketini sağlarken, ıslak mendil gibi yoğun cisimleri de cihaz yayı ile geri çıkartabilmekteyiz.

Kıraç su tesisatçısı petek su vanası kaçağını durduran firmayız. Peteğin sol kenarında bağlantı bölgesindeki metal borularda zamanla pas oluşabilir. Kaynak yerinden ve boru üzerindeki pas belirtilerinden anlayabilirsiniz. Suyun sızdığı anda su kaçağı tespiti açısından kombiye baktığınızda devamlı bar basıncı düşer ve bizi arayarak peteğin su kaçırması problemlerine kesin çözüm alabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55