Su kaçağı tespiti esenyurt çalışanlarımız ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti nasıl yapılır anlatmamızı ister misiniz? Öncelikle bu vakaların herkesin başına gelebileceğini ve çözümsüz olduğu gibi düşünceleri aklınızdan çıkartmanızı öneriyoruz. Çözümün gayet kolay olabilmesi için teknolojinin son nimetlerini kullanmaktan çekinmeden pis yada temiz su giderlerindeki kaçakları bulma konusunda uzman olduğumuzu belirtebiliriz. Sızan eğer pis su atıkları ise kokusu ile ev yada iş yerinizde durulmaz bir şekilde zarar görmenizi sağlayabilir. Temiz su kaçaklarında ise suyun sıcaklığı, duvar ve fayans aralarında kalması ile bazı hasarlara ve çatlaklardan evinize sızması gibi sorunlar oluşturabileceği unutulmaması gerekir. Su kaçağı tespiti Esenyurt çalışanlarımız ile her iki duruma da hazırlıklı olduğumuzu ve detayları hemen paylaşmak istediğimizi belirtelim.

Esenyurt için Profesyonel Hizmet

Su kaçağı tespitinde sıkıntısız tam çözüm için özel tesisat personelimizden yararlanmanızı öneririz. Fazla para ödemeden ve bütçenizde ciddi sarsıntılar yaşamadan, kaliteli bir hizmet almak hepinizin hakkıdır. Yapılması gereken çalışma için birkaç farklı yol vardır ve ön incelemeden sonra en verimli olanı seçilerek, araştırma sürecine dahil olmamız gereklidir. Modern cihazlarımızdan bir tanesi olan akustik dinleme özellikli cihazımız her türlü yüzeydeki zemin ve tavandaki fayans ve duvarlarınızın adeta kalbini dinleyecek şekilde üretilmiştir. Ses dalgalarının verdiği sinyallerle, teknikerimizin kulaklarına ve cihaza gelen su sesleri ve göstergeler ile evinizin tamamı taranarak şüpheli yerler işaretlenir. Su sesi gelen her yerde sızıntı olacağı kuralı yoktur. Başka bir borudan gelen su kaçakları, evinizin salon yada mutfağında gürültülü şekilde sesler çıkartmasına sebep olabilir. Bu nedenle noktasal müdahale yapılması önemlidir. Şüpheli yerlerin işaretlenmesinden sonra termal kamera ile boruların nerelerden geçtiği tespit edilir ve en az müdahale yapılacak şekilde beton ve fayanslarınız üzerinde minimum çalışma şeklinde temiz yada atık su borularınızın çıkarılır, yerine yenisi takılır.
Sıradan ve özensiz çalışma ile evinize kesinlikle zarar vermemeniz gerekir. Müstakil, apartman dairesi yada ofislerinizin boya ve sıvalarının dökülmelerine, bazı romatizmalı hastalıklardan, rutubet ve küf yeşermelere kadar uzanabilecek sorunları ortadan kaldırmak için uzman bir ekipten yardım almanız şarttır. Firmamız her zaman hizmete hazır ve en doğru şekilde müdahale için bizleri seçebilirsiniz. Su kaçağı tespiti Esenyurt garantili çözümler sunmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

Tıkla ARA : 0551 231 83 55