esenyurt tahtakale su tesisatçısı

Esenyurt tahtakale su tesisatçısı bilgisayar destekli departmanımız ile ustalarımız garantili müdahale yapmaya devam ediyorlar. Tahtakale mahallesi tesisatçı olarak su kaçaklarında kameralı tespit yapıyoruz. Bitmedi tıkalı gider borularını ise yaylı kanal açma makine sistemleri kullanarak açmaktatız.

Su Kaçağı Tespiti Esenyurt

Esenyurt tahtakale su tesisatçısı olarak klozet sifonu, atık su tesisat arızaları, binalarınızdaki sızıntılara karşı yapılması gerekenler, petek ve kombiye ait sistemlerdeki sıkıntılar ve daha fazlası için yanınızdayız. Klozet sifonları zamanla kirlenebilir ve gözünüze hiç hoş gelmeyecek şekilde kahverengi tonlarda kendini belli edebilir. Buradaki sorun dış yüzeyine ait kirlenmiş olması ve montajının uygun şekilde yapılmamış olması gibi varsayımlar ile hareket edebiliriz. Rezervuar açılır ve gerekirse ünite çıkartılır ve sifon kısmındaki kirlilik temizlenmeye çalışılır, bunun için kimyasal kullanabiliriz, lakin pek verim alamıyorsak değişim işlemini de üstlenebiliriz.  Su kaçağı tespiti esenyurt ekipleri artık daha modern teknikler ile hızlı çözümler sunuyor. Pis ve kirli alanlara ait sistemler şehir kanalizasyonu olarak nitelendirilir ve apartmanda kaç daire olursa olsun çürütme çukuru ismi verilen fosseptik alanında bekletilir ve buradan kanalizasyona gönderilir. Alaturka yada yeni nesil klozet kullanıyorsunuz ve koku geliyorsa sorun şurada olabilir: Kat borularına ait bağlantı ağızları yada kolonlarda hava geçirecek şekilde sızıntı olabilir yada atık bölümünü temizlemesi gereken sifon artık görevini yerine getiremiyordur. Buna sebep olan ise sızıntıdır. Unutulmaması gerekir ki atık hatları tamamen su ile dolu değildir ve sadece klozette bir miktar su bulunur. Cihaz ile atık içine kamera gönderilir ve tıkanıklık varsa açabiliriz, sifonları ve içyapısındaki boruları kontrol edebiliriz.

Esenyurt tahtakale su tesisatçısı noktasal girişim başlatır ve her zaman somut verileri görerek, cihazların analizleri sonucunda işlemlere başlar.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55