Esenyurt su borusundaki çatlağı cihazla arayan tesisat firması

Dairelerde meydana gelen su kaçakları için kameralı sistemle Esenyurt su borusundaki çatlağı cihazla arayan tesisat firması telefonu 0533 355 94 93 tür. Su kaçağı tespiti Esenyurt şubemizi arayarak aynı gün içinde tespit ve tamir işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Esenyurt su borusundaki çatlağı cihazla arayan tesisat firması su sızıntısı bulma önleme cihazlar kullanan firmadır. Banyo giderleri, fayans içlerindeki atık borusundan alt kat komşuya su akıyor olabilir. Banyodan tuvalet suyu alt, yan kat dairelere akıyor ve kimin suçlu olduğu bilinmiyor ise kanal içlerine takılacak kamera ile dikkatli şekilde araştırma yapmamıza ne dersiniz? Üstelik kırmadan dökmeden!

Esenyurt Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su borusundaki çatlağı cihazla arayan Esenyurt tesisat firması banyodan su kaçıran atık boruların yerlerini kameralı su kaçağı tespiti makinesi kullanarak kanal, lağım borusu içinden görüntü almak üzere kullanılır. Etrafa yerli yersiz dağılan tesisatta atık su kaçaklarını yerlerini hiçbir noktayı kırmadan gider ağzı, süzgeç kapağı, boru içi gibi alanlar kullanılarak kamera içeriye gönderilir ve kablosu ittirilir. Duvarın arkasındaki atık borularından alt katlara kadar 10’larca metreyi kapsayacak şekilde bir araştırmadan bahsediyoruz ve videolu görüntüleri ekiplerimizde bulunan ekrana bakarak sizler de inceleyebilirsiniz. Sızıntı alanı dikkatlice bulunur ve o nokta ne kadar uzak olursa olsun gider borusunda kaçağı tamir eden onarım sıvısı ile alt kata su sızıntısı gibi durumlarda tam nokta onarım yapılabilir. Bazen ise kırılan, çatlayan gider lağım borularını tamir etme, onarma işlemleri yapılması gerekir ve görüntülü veriler ile yerlerini de saptamamızdan dolayı kusursuz çalışmalar yapabiliriz.

Esenyurt su borusundaki çatlağı cihazla arayan tesisat firması su sızıntısının kamerayla bulunmasını yapan firmadır. Termal kamera kalorifer, kombi su borusunda kaçak yerlerini gösterebilmesini sağlayan kızıl ötesi sinyal yayan bir diğer yöntemdir ve bu tür sorunlar, şebeke suyu kaçakları ve daha nice vakalarda su kaçağı bulan tesisatçı ile garantili çözümler sizleri bekliyor.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55