esenyurt su kaçağı bulan

Esenyurt su kaçağı bulan tesisatçı firmamızda kamera sistemleri , akustik dinleme cihazları ve termal kamera sistemleri kullanılmaktadır. Su kaçağı tespiti esenyurt aynı gün içinde profesyonel hizmet vermektedir.

Esenyurt su kaçağı bulan firma felsefemizde ilerlemeye devam eden kaçaklara bir miktar tampon yapmak değil tam aksine onları olduğu gibi durdurmak vardır. Bu şekilde tesisat sıkıntılarını bizleri tercih etmeniz ile kimyasal madde ile veyahut getirdiğimiz yeni boru sistemleri ile hızlıca aşmaktayız.

Su kaçağı bulan cihazlar

Esenyurt su kaçağı bulan çalışmalarımızda doğruluğu yüksek seviyelerde yer alan cihazlar kullanılmaktadır. Dış yüzeyleri eskimekte olan ve özellikle her kullandığınızda musluğun boru kısmında bir miktar su geldiği sistemlerde sızıntı olabilir. Eski tip temiz hat çekilmiş olabilir ve zamanla belki conta içlerindeki bölmeler kendisini iyice zayıflatabilir. Buna neden olan bazen aşırı şekilde kireç birikmesi ve contaları işlevsiz şekilde oluşturması düşünülebilir. Fakat biz sırf bu şekilde bir sızıntı gördük diye hemen tadilat işlemine asla geçmeyiz. Çünkü bu büyük bir risk olacaktır. İki tür kameraya sahibiz: Termal kamera ve akustik cihaz. Biri boru yerlerini bulur ve eğer sızıntı varsa onları gösterir. Diğeri de boru içindeki analizi direk dıştan yapar. Tesisat içine yeterince su aktığından eminsek eğer bu iki cihaz ile hemen inceleme yaparız. Kızıl ötesi sinyal gönderen aygıtımız ile soğuk su hattı olduğunu düşünelim aynı sıcaklıklarda boru ile alakasız yerlerde su dolaşımı olabilir. Bu kısmı takip ederek borudaki hangi kısım olduğunu küçük bir kısmı delerek hemen bulabiliriz. Sizce de oldukça etkili değil mi?

Esenyurt su kaçağı bulan firmamızca banyo duvarlarınızdaki sızdırma sorununa çözüm bulabiliriz. Elbette bazen suyun hızlıca aktığı oluşumlar yerine sizleri şüphelendiği boruları da bizlere göstererek onlarda da inceleme yapabiliyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55