akçaburgaz su tesisatçısı

Akçaburgaz su tesisatçısı ile kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı pimaş açma ve petek temizliği gibi profesyonel servis hizmeti alabilirsiniz. Tesisatçı tercihinizi şimdi yapın ve küçük sorunlar ilerde daha çok kâbusunuz olmasın.

Akçaburgaz tesisatçı ile su kaçağı tespiti artık dert değil alt kata su sızıyor yeri belli değilmi hemen bizi arayın kamera ile arızanın noktasını tespit edelim.

Tesisat Arızaları

Akçaburgaz su tesisatçısı firması atık su tesisatlarındaki uzun süreli ve yanlış kullanımlara ait sorunlar içinde tam destek olmaktadır. Darbe sonucu zedelenme, hatalı montaj, içyapısındaki gerilmeler tesisat sıkıntısı oluşturabilir. Bazen klozetlerde solucan, kurt, fare gibi hayvanlar gelebilir. Özellikle 1.ci ve 2.ci katlar için bunu söyleyebiliriz ve atık hatlarda bu hayvanların sığabileceği kadar çatlak oluşmuş demektir. Bu tür canlılar klozetinizi işgal etmeye başlamışsa sifonda su kalmaması, şehir kanalizasyonuna yapılan bağlantının sağlıklı olmaması, tesisatın bir hayli zamandır kullanılmaması ve buna bağlı içindeki suyun yok denecek kadar azalmaması gösterilebilir. Atık borularında conta konulması gerekirken, bunun yapılmaması ve birbirinden hatların ayrılması ve canlıların girebilecek forma dönüştürmesi şeklinde maddeleri uzatabiliriz. Çözümü sonraki paragrafta yer almaktadır.

Akçaburgaz su tesisatçısı her zaman başarılı teknikleri ilke edinmiştir ve ister atık ister temiz su sistemleri olsun her olasılıkta mücadele edebiliriz. Atık sistemlerden geri gelen canlıları oradan tam olarak uzaklaştırmak için cihaz kullanılması gerekir. Kanal açıcı cihaz ile kameradan görüntü alıp, son durumu hızlıca inceleriz, borudaki hasarlı bölüm bulunur ve orası yenisi takılmak sureti ile onarılır. Tam yerini bularak tadilat yaparız ve sonraki kısım buradaki canlıları kanalizasyona geri göndermektir. Tek tek yakalayıp dışarı çıkartmak gibi işlemlere girmeye hiç gerek yok. Gerekirse kimyasal uygulaması ile su basıp oradan uzaklaştırabiliriz.

Akçaburgaz su tesisatçısı ile asla amatör firmaları bir tutmayın ve aradaki kalite farkı bir hayli fazladır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55