Su Arızası Bulma Cihazı Esenyurt

Su arızası bulma cihazı Esenyurt şubemizin telefonu 0212 417 21 87 dir kırmadan robot makineli cihazla su kaçağı tespiti servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat firmamızda kullanılan son teknoloji cihazları ile 1 yıl gatantili hizmet vermektedir.

Tesisat arıza tespit cihazı Esenyurtta kullanan tesisatçı olarak kamera sistemleri , dinleme cihazları ile aynı günde servis veriyoruz. Diğer tesisatçılardan farkımız kullandığımız bu cihazlardır.

Makineli Tesisat Arıza Tespiti

Su arızası bulma cihazı Esenyurt duvarı delerken, yıkarken kırılan, patlayan su borusunu onarabilir. Yerini kesinlikle bilmediğiniz ama az bir sürede sayılamayacak kadar evde ıslanma olan yüzeyler gibi durumlarda da bizi arayabilirsiniz. Ortak çalışma alanımızdaki ana prensip herhangi fiziki müdahalede bulunmadan su kaçağı bulan tesisatçı olarak cihazlar ile incelemeler yapmaktır. Zaten yazdığımız çoğu sorunun belirtisi kısa sürede cihaza yansıyacaktır. Esenyurt su arızası bulma cihazı borunun su kaçırmasını kalıcı olarak onarabilir. Ses ve gürültü izleme cihazları kullanıyoruz. Seslerin yoğun yayıldığı bu dalgaları radyo frekans dalgası yayan akustik dinleme detektörü toplamaktadır. Merkez sızıntı noktasını cihaz ekranında seslerin grafiğe dönüştüğü o anlarda izleyebiliriz. Yarım saat içinde mutfak ve diğer su tesisatı borularındaki seslerin analizi bitirilebilir. Sızma yerleri itinalı olarak su arızası bulan firmalar tarafından işaretlenir. Mikrofon sisteminden gelen gürültüler teknikerimizin hoparlörüne aktarılmaktadır. Bu sayedeki iki aşamalı test edebileceğimiz su arıza tespiti ile su kaçırmaya devam eden borulara ulaşırız. Matkap yardımı ile bu gayet başarılı olarak yapılabilir.

Su arızası bulma cihazı Esenyurt fayansı, duvarı kırdıktan sonra onarım yapabilecek tesisat firmasıdır. Atık, lağım, kanalizasyon kanallarının sızdırma, su kaçırma yapmamasını sağlamak için ise kameralı su kaçağı tespiti ile metrelerce sürse bile sarkıtacağımız kablolu bu aparat ile sorunlu kısımlarını buluyor ve orada onarıcı eylemlere geçiyoruz. Yeni sorunlar çıkarmadan, mevcut su kaçırma şikayetleri için güvenilir İstanbul tesisat firmamız ile garantili bu hizmetleri alabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55