saadetdere su tesisatçısı

Saadetdere su tesisatçısı ile kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı sadece 99 TL ye yaptırabileceğinizi biliyormusnuz.  Su kaçağı tespiti esenyurt firmamızda bulunan kamera sistemleri ile su arızaları noktasal olarak tespit ediliyor.

Esenyurt saadetdere tesisatçı sadece işine odaklanır ve hızlıca çözüm üretmesi gerektiğine inanır. Bu yüzden teknolojiyi tesisat sektöründe kullanıyoruz su kaçakları artık dert değil kameralı tespit cihazları ile sızdıran yeri anında buluyoruz.

Esenyurt Cihazlı Su Tesisatçısı

Saadetdere cihazlı su tesisatçısı olarak daima analiz yeteneği üstün konumda yer alan cihazları kullanıyoruz. Normal olarak geleneksel yöntemler kullanan firmalardan birkaç adımda yer almamızı sağlamaktadır. Su sızıntısı aklınıza gelebilecek her türlü içme, tüketim, gider hatlarında oluşabilir ve sebepleri çok sayıda olmasına rağmen biz 6 tanesini sizlerle paylaşalım. Borulara sürülmesi ve korunmasını sağlayan sülyen boya ve bezir yağının kullanılmaması sıkıntıya yol açabilir. Kendir sarımı ve teflon suyu tutmasını sağlar fakat işçilik hatası zamanla bunu aleyhinize çevirebilir. Ek parçaların hatalı üretilmeli, boru birleşim yerleri dediğimiz disk bölmelerinin hatalı yada tam olarak kenetlenmeden bırakılmalı. Borudaki delinme, sızıntı, çatlak oluşumu ve son olarak fittings ismini verdiğimiz birleşim bölgelerindeki dişlerinin tam kenetlenmemesi ve birbirini kaçırması şeklinde konumuzu tamamlayalım.

Saadetdere su tesisatçısı hizmetlerimiz sızıntı yerini %100 bulmaktır. Klozet atık hattı olduğunu düşünelim, gider içine cihaz gönderir kamera ile inceler ve varsa orada sorun yerini saptar ona göre bir formül geliştiririz. Lavabo altındaki pürmüz yada aynı hattın daha ilerisi gider alanındaki sıkıntılar iki şekilde çözülebilir. İlk yazdığımız pürmüzün değişmesi şeklinde olacaktır, plastik bir parçadan söz ediyoruz ve zaten yüksek maliyetli bir edevat değildir. İkincisi ise gider içine robot cihaz gönderilmesi ve plastik borunun durumuna göre kimyasal ile kapatılmasının ne kadar başarılı olduğuna göre işlemler değişebilir. Fakat bu etkisiz olsa bile termal cihaz yardımı ile noktasal yerini bulabilir ve yeni boruyu hızlıca takabiliriz. Saadetdere su kaçağı tespiti olarak ufak ihtimaller bile olsa problemin çözümüne katkısı olacaksa onu mutlaka değerlendirecektir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55