Saadetdere Cihazlı Tesisatçı

Saadetdere cihazlı tesisatçı ile kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmeti ÜCRETSİZ olarak verilmektedir. Su kaçağı tespiti Esenyurt firmamız robot teknolojisine güvenin ve elektronik cihazların ilgili problemler olduğu sürece uygulanacağını söyleyebiliriz.

Saadetdere Su Kaçağı Tespiti

Saadetdere cihazlı tesisatçı elemanlarımız ile profesyonel hizmeti en uygun rakamlar karşılığında alabilirsiniz. Üst kattan gelen su damlacıkları, o bölgede varsa tesisattan sızıntıdan oluşur yada başka bir bölümdeki su o bölgeye sızıntı şeklinde gelmiş ve betonun içini su ile doldurmuştur. Betonu küçüksememek lazım çünkü ne kadar pürüzsüz olsa bile kılcal küçük alanlarda silinmemesi yada beton içinden başlayacak kaçaklar nedeni ile hızlıca suyu çekebilir ve alt komşuları rahatsız edebilir. Böyle durumda ilk yapmanız gereken üst komşunuzu uyarmak ve bizleri aramaktır. Biz evinizin her alanını kırabilecek geleneksel yöntemler ile çalışan bir firma kesinlikle değiliz ve amacımız termal cihaz ile sorunun ana faktörü o boruyu bulmak ve orada çok küçük bir tadilat başlatarak varsa kimyasal yoksa daha nitelikli ve dayanıklı bir boru ile değişimini yapmaktır. Saadetdere cihazlı su tesisatçısı olarak parmak ile gösterilecek özentide gelişmiş cihazları kullanmaktayız. Apartman içinde yer alan temiz su deposu, bina içindeki tüm ihtiyacı giderebilecek kapasitede yer alması lazımdır. Tamamen temiz boruların su ile dolu olması maksimum verim anlamına gelir ve bu ünitedeki kirlilik aynı şekilde sorun oluşturacaktır. Kirli akan musluklardan başlamak üzere tesisat borularını cihaz ile takip eder, dıştan analiz başlatır ve kaçak varsa o bölgede sorun bulduğumuzda hemen önlen alabiliriz. Sorun dediğimiz gibi temiz su deposunda ise buradaki hijyeni elde etmek 1-2 günde tamamlanabilir.

Saadetdere cihazlı tesisatçı olarak yoğun çalışma temposuna alışığız ve istenmeyen tesisat sıkıntıları için bizleri arayınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55