mehterçeşme kameralı tesisatçı

Mehterçeşme kameralı tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Asit içeriği olmayan zararsız petek temizliği sıvısı ile temizleyen firmayız. Petek bakımı tesisat temizliği sökmeden güçlü basınç petek temizleme makinesi ve eklenen sıvı kimyasal ile yapılmaktadır. Peteklerin altı ısınmıyor ise ve kombinin sürekli filtresi tıkanıyor ise tesisatta kirlilik genişlemiş olabilir. Kimyasal sıvı peteklere geçerek basınçlı motor sayesinde hızlıca petek içinde dolaşmaya başlar. Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor gibi durumlarda problemin kaynağı olan bu maddelerin durağan kalmasının önüne geçip, cihazımızda toplanmasını sağlıyoruz. Tüm kirler olduğu gibi alınır ve cihazımızda birikmesi sağlanır.

Mehterçeşme Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Mehterçeşme kameralı tesisatçı kaçak su borusunu ses dinlemeli cihazla bulan servistir. İnşaat yaşının ilerlemesi tesisatta çatlama riskini arttırır. Dış etkenlerden dolayı beton içindeki plastik borularında çatlama, basınç fazlalığı gibi aksaklıklardan dolayı da yaşanabilir. Fakat su kaçağı tespiti yapan cihazlar arasında basınç testi makinesi ile nereden kaynaklandığını tam olarak bulabilir ve tesisatın ilgili katına ulaşarak ses dinlemesi ile su kaçağı bulma makinesi ile dedektör taramasını başlatarak sorunların yerlerini buluruz. Bu sayede işçilik giderlerini çok arttırmadan kısmi onarımlar ile sorunların üstesinden gelmekteyiz.

Mehterçeşme kameralı tesisatçı gider hattı sorunu kırmadan çözen firmadır. Lavabo tıkandı gibi durumlarda kameralı tıkanıklık açma yapan firmalar olarak gider kanalından ilk görüntüleri alırız. Kırmadan pimaş açma için su makinesi veya daha büyük atıklar için açıcı yay ile birlikte robot makine kullanılması gerekir. Duvar arkasındaki pimaşı kırmamak için ise makine açıcı yayı takılarak orantılı bir hız ile kamerayla bulunan atıklara ulaşmasını sağlar ve tesisat içindeki tüm pislikleri temizler. Kanalizasyona ulaşmasını sağlayarak mutfak giderinin temizliği ve diğer gider kanallarını açmada kırmadan çözümler sunuyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55