İstanbul Su Kaçağı Bulma

İstanbul su kaçağı bulma servisi olarak başta Esenyurt olmak üzere Avcılar , Fatih , Bahçelievler , Kadıköy ve Ümraniye semtlerinde hizmetinizdeyiz. Çözüm Tesisat olarak 4 şube 9 servis aracı ile İstanbul genelinde servis veriyoruz.

Birbirinden farklı tesisatçıların çözüm bulmadığı su kaçağı problemlerine nokta atışı kameralı tespit cihazları ile bulmaktayız. Alt kata su akıntısı olayı hepimizin başına gelmiştir bu konu hakkında bilgi sahibi olmayan veya cihazları olmayan kişilerce yapılan müdahaleler sonucu su akmaya devam eder bu durum sizin ve komşunuzun canını sıkmaya yeter çare İstanbul su kaçağı bulma servisini aramak olacaktır.

İstanbul Tesisat Kaçağı Bulan Firmalar

İstanbul tesisat kaçağı bulma firması olarak semt mahalle ayırt etmeden aynı gün içinde ve aynı fiyat üzerinden servis vermekteyiz. Kısaca nasıl çalıştığımız hakkında bilgi verelim evinizde su kaçağı şüphesi ile ilk önce bizi arıyorsunuz. En yakın şubemiz sizinle iletişime geçerek zamanlama programı yapılacaktır alt komşunun evde olmasına dikkat edelim yani mağdur olanın tahribatı kontrol edilecektir. Uygun servis saati seçidikten sonra evinizde gelince ilk önce kontrol yapılıyor temiz ve sıkcak su boruları basınçlı makinelerle kontrol ediliyor. Uygun basınç ayarını tesisatçılarımız ayarlamaktadır eğer basınç kontrolünde düşme var ise kontrol edilen boruda kaçak var demektir. Kaçak olduğu kanısına varılınca akustik dinleme cihazı kurulumu yapılır ve dinleme yolu ile kaçağa ulaşılmaya çalışılır. Nokta tespiti yapılır daha sonrada kırılan yerlerin onarımı için ayrıca fiyat verilir. İstanbul su kaçağı bulma ücreti 99 TL dir semt ayırt etmeksizin aynı fiyat tarifi üzerinden İstanbulda hizmetinizdeyiz. Eğer kaçak kontrolleri esnasında temiz ve sıcak su borusunda basınç düşümü yok ise gider boruları kameraları devreye girer. Tuvalet ve lavabo giderleri kamera salınarak kontrol edilir. Eğer kaçak var ise kamera sistemi sayesinde görüntülenir ve tamiri için ayrıca fiyat verilir. Bir diğer kaçak bulma yöntemi ise termal kameradır genellikle sıcak su borularında meydana gelen kaçakları bulmak için kullanırız.

İstanbul su kaçağı bulma servisini arayarak garantili bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Piyasada ucuz fiyatlar vererek hizmet vermeye çalışan tesisatçılar veya firmalar vardır elbette ancak cihazları bu konuda yeterli değildir yada kullanan ustalar bilinçsizdir. Eğer bu gibi kişilerden hizmet alırsanız sorun tekrarı durumunda karşınızda bir daha muhattap bulamayabilirsiniz. Dolayısı ile hizmet alacağınız firma seçimi mutlaka kurumsal olmalıdır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55