Hoşdere Su Tesisatçısı

Hoşdere su tesisatçısı olarak kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma hizmeti ☎ 0212 417 21 87 den bize ulaşabilirsiniz. Su kaçağı tespiti Esenyurt şubemizi arayarak sıhhi tesisat hizmeti alabilirsiniz.

Kırmadan Dökmeden Tesisat Hizmetleri

Esenyurt Hoşdere tesisatçı ekipleri varken lavaboların sırf etrafında veya yüzeyinden su geliyor diye onları kırmamıza gerek yoktur. Su gelmesi eğer boruda kusursuzluk varsa yani sızdırma şikayeti yoksa bataryadan gelen sulardan kaynaklanabilir. İç parçaları dikkatlice çıkartılarak, kontroller ve arızalı olanların yenilerinin takılması ile tekrar kontrol edilir. Ayrıca o su çıkışı olan lavabo kenarları genelde hafif çatlamıştır. Seramik rengine uygun küçük bir macun sürerek işlemi tamamlamak Çözüm Merkezi ile mümkündür. Hoşdere su tesisatçısı ile her maddenin boru içinde oluşturduğu vakaları bilmekteyiz. Bazen banyoda klozet yoktur ve siz oraya tesisatın döşenmesi için bir usta ile anlaşırsınız. Haliyle biraz betonun kırılması gerekir ve gider kısımları birleştirilirken bazen yatay kalan bölgelere inşaat malzemelerin kaçması ile maalesef oraya atık veya sular geldikçe belki ilerde tıkanmalar, klozet sularının gitmediği ve taşma sınıfına geçmesi gibi olasılıklar oluşabilir. Fakat açılması asla imkansız olmamakla birlikte biz atık kokularının da bunlara paralel olarak uygun bir fiyat ile kanal açıcı ile tamamen yok edilmesinden yanayız. Ayrıca daha dar durumda yer alan lavabo gideri içinde gerekirse donmuş hayvansal yağlara ilişkin kimyasal eritici gönderilmesi, hafif bir süre bekletilmesi ile de sonuç alabiliriz.

Hoşdere su tesisatçısı ile klozet gideri kadar rezervuardaki su taşkınları, az suyun dolması, basınç topu ve iç mekanizma arızaları, klozet ve sifon sistemi arasındaki tıkanmalar ve daha farklı ne kadar şu anda binalarınızda sorun varsa bizleri arayın ve destekçiniz olalım.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55