esenyurtta su kaçağı bulan tesisatçı

Esenyurtta su kaçağı bulan tesisatçı olarak su tesisat borularında oluşan su kaçaklarını bulmak için kırmadan su arıza tespiti hizmeti sunmaktayız. Makineler ile su sızıntısı tamiri yapan firmayız. Bu bu robotlar ile su sızıntısı onarımı nasıl yapılır? Makineli analizi tamirat ilaçları eklemişsek o bölgelerin son durumlarını araştırmak için kullanırız. Bazen de bu damlama bölgelerinin yerlerini bulmak için akustik ses dinleme cihazlarını kullanırız. Örnek verecek olursak duvarlarda sararma, ıslaklık ve hatta koku da varsa borulardaki tüm sorunları itinayla seslerin takibini yaparak bulabilmekteyiz. Hasar vermeden yaptığımız bu işlemlerde şikayetlerinizi tam anlamıyla durdurmak için yerlerini tespit ederiz ve onayınız ile onarımını yaparız.

Esenyurtta Su Kaçağı Bulan Usta

Esenyurtta su kaçağı bulan tesisatçı üst kat komşunuzdan su akıntısını tamir eden servisiz. Fayanslardan su akmasının sebebi arasında borularda kaçak olmasıdır. Oldukça hassas makinelerimiz ile problemin yerini tadilat yapmadan tespit edebiliriz. Sızdıran daireyi tadilat yapmadan bulmak için şüphelendiğimiz yerlere test pompaları ile ölçümler yaparak kaçağın olduğu bölgeyi hızlıca buluruz. O tarafa ulaşır ve tesisata kapatıcı onarım ilaçları ekleyerek onarım yapılabilmektedir. Diğer metot olan dedektör taramaları ve sıcak su borularında sızıntı bulan cihaz kullanarak da kaçak yerlerini noktasal olarak bulabiliriz. Kaçak yerleri bulunduktan sonra ufak bir kırma içeren çalışmalarımız başlayacaktır. Sadece alakalı bölge ile sınırlıdır. Makineli teknikler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Esenyurtta su kaçağı bulan tesisatçı lavabodan su sızmasını da onaran firmayız. Robot cihazlarla lavaboyu ilk olarak gözlemleriz. Hem dıştan hem de gider içlerinden kameralı cihazları kullanırız ve tesisatın içerisinden bilgileri alırız. Ustamız boru içerisindeki sızıntının konumunu bulur ve basınca göre ilaç ekleyerek sızıntıyı durdurabilir. Bu tür profesyonel hizmetler için sitemizde numaralardan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55