esenyurt süleymaniye tesisatçı

Esenyurt Süleymaniye tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, makineli petek temizleme ve tıkalı gider açma hizmetleri vermekteyiz. Kalorifer temizlemede kullanılan radyatör veya havlupanın sökülmesi sırasında banyoyu kirletmeyecek önlemler alan petek temizliği firmasıyız. Kesinlikle sızdırma yapmayacak hortumlar ile makinemizle olan bağlantısını yapar ve cihaza aktarılacak kimyasal temizleyicileri de makinemizin su haznesine döker, sistemlere erişmesini sağlarız. Normal bir akış hızı ile değil de basınçlı su ile birlikte vermemizden dolayı içteki tüm kirli maddeler çözünecek ve bir taraftan suyun da cihaza, filtreye gelmesi ve tekrar peteğe geçmesi ile kireçler, paslar, çamurlar cihazımızda kalacaktır. Kombili evlerde filtre haznesinin temiz hale getirilmesi, kombideki genleşme tankı ve parçalarının kontrol edilmesi, temiz suyun eklenerek, petekteki tüm havaların alınması gibi çalışmaların da bu işlemlerde dahil olduğunu eklemek istiyoruz.

Esenyurt Süleymaniye Tesisatçı Telefonları

Esenyurt Süleymaniye Mahallesi tesisatçı atık su birikmesi ve taşmasının nedeninin atık birikmesi ve giderde çap daralması olduğunu bilmekte ve bunun ilacının tıkanıklık açma robotu ile alınmasını önermekteyiz. Bıçak gibi kesici uçlara sahip olmayan ve zaten sert veya çamurlu kıvamda yer alan atıkları içten delebilecek veya nasıl mikser karıştırırsa, parçalama konusunda kelebek uçlara sahip ekipmanlarımız vardır. Gerekirse su basma yöntemleri veya kıvrımlı yay ile de sıhhi kanallardaki problemler istinasız aynı gün ve ortalama 1-2 saatte giderebilir.

Esenyurt Süleymaniye tesisatçı su borusunda su kaçağı tespiti için makine sinyallerini kullanan ekibe sahibiz. Ses toplayıcı gelişmiş mikrofonlar ile ses yapan ve su akıtan boruların yerlerini bulabiliriz. Tıslama, gürültü, durmayan beton içinden gelen su sesleri gibi kavramlar için kısa vakitte akustik ses detektörü ile oradaki problemleri görüp onarma aşamasına yöneliriz. İlerde tekrar su kaçırmayacak borular için bu derece verimli tekniklerden firmamız ile yararlanabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55