esenyurt su kaçak arama

Esenyurt su kaçak arama ve bulma ekipleri olarak sadece akustik dinleme cihazı değil ; termal kamera ve pimaş içi kamera sistemleri ile hizmet veriyoruz. Su kaçağı tespiti Esenyurt servisi olarak aynı gün içinde bizi çağırabilirsiniz.

Alt kata su kaçağı var !

Esenyurt su kaçak arama telefonlarını arayın alt kata olan su kaçaklarını kırmadan beton altı görüntüleme sistemleri ile bulalım. Esenyurt su kaçak arama imkanları ile en avantajlı kısım kesinlikle sırf analiz yani sorunu saptayacağız diye etrafta kırma çalışmaları yapmamamızdır. Sinyal teknolojisi burada masrafların önünü oldukça kısmaktadır.

Esenyurt su kaçak arama ekiplerimizce banyolarda oluşan kabarmaları mercek altına almak ve olası durumlarda neler yapılabileceğine bakmak istiyoruz. Banyo duvarındaki deformasyon, boya ve alçıların dökülmesi, belki duvar kağıtlarının kirlenmesi, veyahut sarı renk gibi bazı alaşımların ortaya çıkması kaçak işareti olabilir. Aslında en dikkat edilmesi gereken duş alırken oluşan nemden daha fazlasının karşınıza çıktığıdır. Bazen bu duvardaki anlattığımız vakalar alt katınızda oluşabilir ve olasılıkları hemen sıralayalım. Öncelikle ıslanmalar ve kabarma belirtileri kaçakları işaret edebilir, fakat %100’de olmayabilir. Banyo alanları çok geniş değildir ve analizleri yapmamız genelde 10 dakika kadar zaman alacaktır. Zeminden gelen sular veya ıslaklık bu kısma ait ise fayans arasında belki derz kaçağı olabilir. Bazen klozetteki rezervuarı besleyen üniteye ait tesisata ait borularda sızıntılarda olabiliyor. Suların geldiği bölgeler başta olmak üzere tüm tesisat ve duvar kabarmalarını gerek kızıl ötesi cihaz, gerekse sızdırmazlık testleri ile derhal sonuçlarını görerek ilgili hasarlı bölgeyi bulabiliriz.

Esenyurt su kaçak arama ile uzun ve meşakkatli, riskli bir işlem değil yetkililerimiz ile kombineli ve aynı anda hızlıca cihazlarla sorunu saptayıp, yine aynı hassasiyet ile bu vakaya neden olan sistemleri hemen bulabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55