Esenyurt Robotlu Su Tesisatçısı

Esenyurt Robotlu su tesisatçısı firması olarak robotla tıkanıklık açma , kombi petek bakımı ve robotla su kaçağı tespiti servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Esenyurt semtine hizmet vermekteyiz.

Esenyurt Robotlu Su Tesisat Fiyatları

Esenyurt Robotlu su tesisatçısı kombi ve petek temizliği işlemlerini cihaz ile aynı gün sunabilecek firmadır. Petek tesisat bakımı yapılma zamanı Sonbahar ayında olmalıdır. İki seneye bir öneririz. Petek havası alındığı halde hale soğuk kalmasının ana nedeni kirlenmeler olabilir. Küçük testler ile bunu teyit ederiz. Peteğin altı ısınıp üstü ısınmıyor ise bu belirtidir. Kenarından veya havlupan, kombi bölgelerinden cihazımızın bağlanması ile solüsyon aktarımından sonra kanalın içindeki tüm kirler sökülür, çözünür duruma getirilip makinemiz ile alınır. Farklı ilk ısıtma anında hissedersiniz. Esenyurt Robotlu su tesisatçısı alt komşunun tavanında küflenme varsa su kaçağı tespiti testlerini yaptırmanızı önermektedir. Su borusunda kaçak olduğunu nasıl biliriz? Küflenen duvar, nemli hava, hep ıslak kalan duvar sızıntı belirtisi olabilir. Çok cılız da olsa kesilmeyen su seslerini de dikkate almalısınız. Hiçbir belirti yoksa ve su faturası pahalı geliyorsa bile yine bizi arayınız. Su tesisatında kaçak yapan boruyu bulmak için test pompası alakalı kata takılır. Eğer sızıntı belirtisi yoksa temiz su hattında sorun yok demektir. Gider kanalına da aynı işlem yapılabilir. Diğer katlardaki dairelerin aynı şekilde incelenmesi ile sızıntı bulunan daire içerisinde ekiplerimiz ses detektör taramasına başlar. Parmak ucundan daha küçük alana kadar sızıntı yerini indirgeriz ve küçük bir tadilat ile problemleri çözebiliriz.

Esenyurt Robotlu su tesisatçısı tuvalet giderlerini kırmadan pimaş aç cihazı robotu ile temizleyen ustalarımız 7/24 tıkanıklık açma servisi sunmaktadır. Robotla tuvalet kanalını kameralı açma işleminde titizlikle atık doluluk noktaları keşfedilir. En ufak yer kırılmaz. Pimaş içlerindeki hat kullanılır. Cihaz uzaktan kontrol edilir. Borudaki atıklar seçilecek en verimli sonuç alınacak tel ve bu tele yüklenecek cihaz ile verilen güç vasıtası ile ayrışmaya, parçalanmaya başlar ve hızlıca işlemler tamamlanır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55