esenyurt piri reis tesisatçı

Esenyurt Piri Reis tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı bulma, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Kalorifer içindeki tüm kirli suyun makine ile alınması işlemini yaparak petek temizliği hizmeti için ilk adımı gerçekleştiririz. Cihazdaki hortum ile havlupana giriş, havlupandaki çıkış haznesi ile klozete bağlantı ve cihaza da temiz şebeke suyu hatları gibi klasik işlemleri yaparız. Sayısız maddelerin çözünür duruma gelmesi sağlanır ve cihazın çıkış hortumu ile klozetlere veya başka yerlere dökülmesi sağlanır. Evinizde kalorifer varsa cihazımız uyumludur ve bu hizmetten sonra yüksek oranlarda doğal gaz tasarrufu sağlamış olacaksınız.

Esenyurt Piri Reis Makineli Tesisatçı

Esenyurt Piri Reis tesisatçı pis suyu gitmeyen tuvalet kanallarında tıkanıklık açma işlemleri yaparız. Kullandığımız kıvrımlı çelik yaydır. Robot yönlendirilebilir cihaz kablosuna takılan bir başlık olup, kanal içlerindeki silindirli yapıdan ilerleyerek açılmasını sağlar. Plastiğe zarar vermez. Tam aksine sıkışmış ve yerinden kıpırdamayan atıkların kanalizasyonun içlerine hızlıca gitmesini sağlar. Testlerin son aşamasında yeni görüntüleri de alarak ne kadar mükemmel işçilik yaptığımızı kontrol ederiz.

Esenyurt Piri Reis Mahallesi tesisatçı ıslaklığı geçmeyen fayanslar veya duvarlar için o alanları su kaçağı tespiti alanında sesleri ölçen, yoğunluğunu kontrol eden dedektörler ile tarayabiliriz. Kuru gibi gözüken yerlerden sızıntılar olabilir. Bu teknolojiler ile olası zararlar en aza indirilmektedir. Sizlerde böyle profesyonel hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bizlerle en kısa sürede iletişime geçmenizde fayda vardır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55