Esenyurt Osmangazi Su Tesisatçısı

Esenyurt Osmangazi su tesisatçısı ile kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robot makinalarla tıkanıklık açma servis hizmeti 99 TL dir.  Su kaçağı tespiti Esenyurt şubemizi arayın aynı gün içinde teknik destek alın.

Osmangazi Mahallesi Tesisatçı

Esenyurt Osmangazi tesisatçı tuvalet sistemleri için çalışmaktadır. Atık sistemini her kullanırken veya kullanmadan önce bile oraya gelmeniz ile ortaya çıkan kokulara ne kadar tahammül ediyorsunuz? Bazen girmeden önce etrafa kolonya, gül suyu, çeşitli sprey koku vericileri kullandığınız oluyor mu? Belki sorununuz sadece bu istenmeyen kokular değil de tuvaletteki tıkanmaların zaman zaman pompayı alarak açmak için uğraşmanız da olabilir. Her tuvaletin tıkanma potansiyeli vardır yalnız açılması kokularında gitmesi anlamına gelecektir. Esenyurt Osmangazi su tesisatçısı sizler için özel cihazları denemekten gurur duyar. Aslında koku, boru içinde kalmış maddelerle alakalıdır. Diyelim ki klozetin 1.ci metresinde bir hayli atık madde var. Oradan kokunun gelmesi için iki şık vardır: Klozet suyu eksilirse koku yukarı çıkacaktır. İkincisi ise o birikintinin hemen etrafında minik bir çatlak, kırılma olsa da beton içine önce koku ardında ıslaklık geçer ve orada ilerler. Bahsedilen sıkıntı bundan da olabilir. Yalnız biz o klozet suyunun içinden S gibi kıvrıma sahip klozet içi seramik tesisattan geçebilecek ve 1.ci metreyi bırakın 30 metre boyunca bu mesafe içerisinde ilerleyebilecek sistemimiz yani kanal açıcı olsun, atık eritici ve çoğu zaman su sıkmamız ile orada hızlanma gördüğümüz basınç silahımız bile bulunmaktadır. Ayrıca bunlar çatlağı onarmayacağı açıktır. Kamera ile de çatlayan boruyu bularak, eksiksiz bir çalışmayı sunabiliriz.

Esenyurt Osmangazi su tesisatçısı uzmanları yanınızdayken, tuvalete kaynar derecede su dökerek tehlikeye atmayın. Aşırı dökülmesi seramikte bazı çatlaklar oluşturabilirken, eğer atık borusu dayanıklılığı çok düşük ise maalesef daha kötüsü orada gerçekleşebilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55