esenyurt orhangazi tesisatçı

Esenyurt Orhangazi tesisatçı firması olarak makineli petek temizliği, kırmadan su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Lavabo gideriniz su kaçırıyorsa su kaçağı tespiti ekibimizi arayabilirsiniz. Lavabo giderinden akan sular için kamera takıp kanaldaki sorunları anlar ve sonrasında arızalı parçaları değiştiririz. Lavabo pimaş borusunda kaçak araması da otuz metre görsel takip imkanı veren cihazımız ile mümkündür. Lavabo musluğunun onarılması veya lavaboya gelen su tesisatında kaçak varsa duvar veya fayans içindeki tüm sistemi basınç testi ile taradıktan sonra problemli kısımları farklı bir cihaz ile kırmadan bulmaktayız.

Esenyurt Orhangazi Tesisatçı Telefonları

Esenyurt Orhangazi Mahallesi tesisatçı her zaman kaliteli sonuçlar için sizlere destek vermekteyiz. Ortalama sekiz petekli bir ev düşünün. Petek sayısının yarısının açık hale getirilmesi ile petek temizliği işlemine başlarız. Çekilecek kaba sıvıların direkt atık sistemlerine gönderilmesi, atık sistemine gönderilen hortumun cihaza takılması ve ilaç verilmesi ile petek ve cihaz arasında devir daim başlatılması gibi adımlar ile işlemler yapılmaktadır. Ardından kalan dört petek içinde aynısı yapılabilir. Bazen aşırı kirlilik vardır tek tek bu işlemi yapabiliriz. İşlem bitirilir ve temiz su eklenir, havası alınır ve kombi varsa filtresi temizlenir,

Esenyurt Orhangazi tesisatçı yabancı atıkların tıkanıklık sorununa yol açabileceğini unutmayınız. Apartmandaki çoğu dairede dikkatsiz kullanımdan dolayı kırmadan gider açma işleminin yapılması gerekebilir. Ekibimiz tıkanıklık açma işlemi için dıştan ve kanal içerisinden atık araştırmasının yanı sıra suyun iyice bulanık olması gibi durumları da göz önüne alarak direkt robot cihazın karıştırma çelik halatını kanala yerleştirir. Motor gücünden beslenen titreşimler ile çok vakit almadan kanalizasyon borularının içini kırmadan temizleme işlemi yapmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55