esenyurt koza mahallesi tesisatçı

Esenyurt Koza Mahallesi tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı bulma, kombi petek bakımı ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktayız. Kaloriferdeki kirli maddeleri petek temizliği servisi ile almaktayız. Banyonun duvarında asılı duran havlupanı bilirsiniz. Makinemiz kesinlikle uyumludur. Ayrıca sadece havlupan değil petek ile de bağlantı yapılabilir. İlk başta kirli suların alınmasını yaparız. Kaba pislik olarak da yazsak olur. Cihazın içerisinde geniş bir su tankı vardır. Kirlilik seviyesi ustalarımız tarafından görülür ve petekteki kireci, pası hemen sökecek ve basınçlı su ile alacak şekilde cihazı çalıştırırız. Kombiler içinde bakım yapabiliriz. Uzun bir vakit almadan tüm petek borusunu tıkayan maddeler hızlıca alınır.

Esenyurt Koza Cihazlı Tesisat Ustası

Esenyurt Koza tesisatçı işçiliği en az olan tıkanıklık açma servisi arıyorsanız bize ulaşınız. Akıllı robotlar ile pimaştan görüntü alarak kanala yerleştirilen kıvrımlı yay ile tıkalı kalmış tuvalet giderleri, uzun saçların lavabo giderini tıkaması gibi sorunlar dahil hepsi için kullanılabilirdir. İlk başta birkaç metre sarkıtırız ve su ilave ederiz, su da geri çekilmeler oluyorsa kanal açılmış demektir ve kamera ile mutlaka kontrolleri de yapıyoruz.

Esenyurt Koza Mahallesi tesisatçı olarak banyo duvarından yoğun su akması, banyo duvarındaki su borusunun patlaması durumlarında su kaçağı tespiti ekibimizi arayabilirsiniz. Herhangi bir su borusunda tam kaçak yerini sesin en yoğun geldiği kısımları tarayabilecek ses dedektörü ile yapmaktayız ve onarım içinde doğru noktaları buluyoruz. Yüzeylerde gezdirilecek ses toplama teknikleri olarak kesinlikle sistemdeki en ufak belirtilerin bile cihaz ekranından takibi yapılabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55