esenyurt kameralı su tesisatçısı

Esenyurt kameralı su tesisatçısı ile kırmadan nokta atışı su kaçağı tespiti yaparak sizi gereksiz kırım döküm işlerinden kurtarmaktadır. Su kaçağı tespiti Esenyurt bölgesi Çözüm Merkezi bayisiyiz.

Esenyurtta Cihazlı Olan Tesisatçı

Esenyurt kameralı su tesisatçısı sizlere güven içerisinde en bilinçli şekilde kullanabilecek ve bu çağın teknolojisi diyebilecek ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Aklınızda oldukça pahalı sistemler olabilir ve bu servis rakamlarına işlenebilir şeklinde düşünceler gelebilir. Ekonomik servis hizmetlerimiz ile de göz doldurmaya devam ediyoruz.

Esenyurt kameralı su kaçak bulma uzmanlarımız ile örneğin bir lavabo içindeki saç ve sakallardan oluşan yumak, artık birikintisi, erimeyen bazı peçetelerin kalıntıları, toz temizleyiciler veyahut tuvaletlerdeki bazı atıkların yol açtığı hem kirlilik hem de boru çatlağı vakalarına karşı sizlerleyiz. Çok yönlü bir araştırma teknolojisine sahip olunması gerektiğini biliyoruz. Karşımıza atık ve boru kaçağı varsa onların tam yerini tespit edebiliriz. Her ikisi de genelde aşağı yukarı aynı konumda yer alır fakat tam stabil şekilde tespit yapabilmek için kamera ile bir bakmakta fayda vardır. Işıklı kamera kullandığımız bir birkaç metreden çok daha uzun bir mendile sahip olduğumuz için örneğin, sizin katınızda 3.cü metre bir sızıntı varsa onu kesinlikle sifonu biraz açarak yani boru içinde su akışını sağlayarak ne yönde sızdırdığını bulabiliriz. Sonraki süreçte tamamen betonun birkaç santim kadar altında yer alan borulara ulaşmak için biraz tadilat işleminden geçmektedir ve alanında en iyisi diyebileceğimiz bir ekibe sahibiz.

Esenyurt kameralı su tesisatçısı firmamız, özgüveni yüksek ve kaçak bulma teknolojisinin yanı sıra boru içlerini kanal temizleme aparatı ile robot sistemleri kullanarak da açabilmektedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55