esenyurt güzelyurt tesisatçı

Esenyurt Güzelyurt tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, kırmadan tıkanıklık açma ve su arıza tespiti hizmetleri vermekteyiz. İstanbul’da gider tıkanıklığı açma hizmeti sunmaktayız. Peki tıkanıklık açma işlemleri nasıl yapılır? Dış taraftan ve tıkalı kanalın içinden ilk görüntüler alınmaya başlanabilir. Belli tarama ve direkt gözlem kameralarımız vardır. Atığın durmasına neden olan tesisat problemi mi yoksa atık mı diye araştırma yaparız. Çözümler buna göre değişir. Tıkanıklığı açmak için birkaç metrelik çelik halat gidere sokulur. Genelde ilk tıkanma belirtileri birkaç metre de olsa otuz metreyi destekleyen çelik hat olup robot cihaz bu aparata titreşim verir. Atık ayrışır ve ilerler. Bazı atıklar geri çıkartılır ve yabancı cisimler için yakalama aparatları mevcuttur. Atık parçalama konusunda ince işçilikler de bu sistem ile kırma dökme derdine son verilmektedir.

Güzelyurt Makineli Tesisatçı Telefonları

Güzelyurt tesisatçı kombi ısı değerini arttırmadan petekleri ısıtmak için petek temizliği açısından kontrol edilmesini önermekteyiz. Kalorifer temizleme fiyatları petek sayısına ve türüne göre değişebilir. Yalnız takacağımız makine ve güçlü kimyasallar ile kanaldaki sayısız atığın basınçlı su ile hızlıca alınmasını sağlayacağız. Bunun anlamı kombili veya kombisiz evlerde peteği ısıtmak için fazla doğal gaz tüketiminin önüne geçmenizde yardımcı olmamızdır. Çünkü petekteki kireç ve pasın alınmasını daha iyi ısınma demektir.

Esenyurt Güzelyurt tesisatçı eskiyen, çürüyen su borularını kırmadan bulmak işlemleri ve su kaçağı tespiti çalışmaları yapmaktayız. Contalar eskirse su sızıntısı olabilir. En çok tesisat banyoda bulunur ve biz evin genelindeki tüm şebeke hattı için basınç testi ile işleme geçeriz. Basınç düşüşü olduğunda kaçak var demektir. Su kaçaklarını kırmadan bulmak için ses dedektör taraması ile kırılacak kısmı çok aza indiririz. Fayans veya duvar kırılmış ise ustalarımız onarım içinde hizmet sunmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55