Esenyurt cumhuriyet mahallesi su tesisatçısı

Esenyurt cumhuriyet mahallesi su tesisatçısı kırmadan robot cihazla su kaçağı tespiti , tıkalı boru açma ve petek temizliği için bizi arayınız. Su kaçağı tespiti Esenyurt şubemizi arayarak aynı gün içinde kırmdan dökmeden cihazlarla su arızalarını buldurabilirsiniz.

Esenyurt Su Kaçağı Bulma Servisi

Esenyurt cumhuriyet mahallesi tesisatçı araştırma zamanını mantıklı ve hızlıca kullanarak sırf basınç yetersizliği problemi var diye otomatik rezervuardan su akmaması gibi problemleri hemen anlayabilir. Contaların ıslak olması gerekirken kuruması da suyun akışını durduran bir özelliktir. Ayar vidalarının rezervuar yani klozet arkasındaki sırtınızı yasladığınız o minik su tankındaki konumu da incelenerek bahsettiğimiz sıkıntı aşılabilir.

Esenyurt cumhuriyet mahallesi su tesisatçısı sizlere lavabolarınız sırf hafif çatladı ve etrafından su gelmeye başladı diye onu değiştirip, değiştirmeyeceğinizi sormak istiyor. Bir lavaboyu değiştirmek ve montajını yapmak maddi açıdan sizleri zorlayabilir. Peki lavabo çatlamışsa ve batarya borusundan gelen sularda oradan çıkış yapıyorsa ne yapabiliriz? Çatlayan bölge halen orada sabit şekilde duruyorsa öncelikle suyun çıktığı bölgeyi buluruz. Batarya borusu örneğini verdik. Beton içine veya sırf bataryaya bağlandığı o gövde altındaki kısımda conta tam uyuşmamış veya çıkmış ise lavaboda da çatlak varsa orada çıkış yapabilir. Orada ne kadar edevat varsa hepsi araştırılır ve conta mı eskidi hemen değiştirilir. Ayrıca lavabo gövdesi üzerindeki o seramik bölmedeki çatlağı kapatmak üzere macun sürülmesi ile işlem garantili olarak onarılabilir.

Esenyurt cumhuriyet mahallesi su tesisatçısı lavabo içinde bol miktarda yer alan gıda artıkları nedeniyle tıkanmaların oluştuğu sorunlara karşı sizlere yardımcı olabilir. Herkesin yemek alışkanlığı farklıdır fakat kamera ile bir bakmakta fayda var. Ücret ve problemi biraz detaylıca anlatmak için bizleri arayınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55