esenyurt cihazla su kaçağı bulma

Esenyurt cihazla su kaçağı bulma işlemleri yapan firmamızda kamera sistemleri bulunmaktadır. Bu sayede beton altı tesisatı görüntüleyerek su sızıntısının nerden olduğunu cihazla bulmaktayız.

Esenyurt su kaçağı tespiti desteğini hemen alarak faydasını görmeye başlayabilirsiniz. Bazen evinizi temizlerken içinde iğne, jilet, kesici maddeler ile dolu olan kirli suları tuvalete dökmeniz ile o kısımlarda maalesef delinmeler olup atık kaçaklarına imkân verebilmektedir. Kamera desteğini alarak hepsinin hızlıca yerlerini bulabilmekteyiz.

Son teknoloji cihazlar ile hizmet

Esenyurt cihazla su kaçağı bulma işlemlerimizde bazen gider içlerinden takip edebilecek kamera sistemlerinin uygulama fırsatlarını da yakalamaktayız. Gider içinde çok sayıda cam kırığı olduğunu düşünün ve zamanla hatlarda çatlamalar, sızıntılar, borunun bazı küçük de olsa parçalarının tamamen kırıldığını hayal edelim. Tesisatı kullanıldıkça o borudaki sızıntılar iyice artacaktır. Sifondan akan temiz su ve atık maddeler rastgele etrafa yayılacaktır. Atık maddelere ilişkin bu soruna sebebiyet veren kısmı %100 doğruluk payı ile teşhis etmek için tuvalet gideri içine kamera göndeririz ve yer tanımlama sistemimiz ile o bölgeleri hemen buluruz. Ardından kırılan boru parçasının sizin veya diğer komşularınızın katında nerede yer aldığını anlarız. Ayrıca termal kamera ile de o kısımdaki borunun yerini ikinci olarak teyit edebiliyoruz. Sonuç olarak biz matkap ile beton parçası veya fayanslardan bir kaç tanesini kırma kısmına geçtiğimizde elimizde fazlasıyla somut bilgiler yer alacaktır. Bu sebeple hatasız olarak borulardaki sıkıntıları hızlıca aşabiliyor ve müşterilerimize mahcup olmadan bu işlemleri hakkıyla yerine getirmekteyiz.

Esenyurt cihazla su kaçağı bulma WC tuvalet sistemlerindeki kaçaklar içinde aranılması gereken tesisatçılar arasında yer alıyor. Genelde aşırı şekilde koku yayılması ve tesisat kullanıldıkça bazı noktalardan gelmeye başlayan atık sularına karşı tam koruma çözüm merkezinde yer alıyor.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55