esenyurt atatürk mahallesi tesisatçı

Esenyurt Atatürk Mahallesi tesisatçı firması olarak kırmadan tıkalı gider açma, makineli petek temizleme ve su arıza tespiti hizmetleri vermekteyiz. Mutfak lavabo borusundan atık sular geri geliyor ise tıkanıklık açma robotu ile lavabo kanalı temizleme işlemini önermekteyiz. Lavabo pimaş temizliği işlemlerinde kamera takıp o noktalara bakılır. Dıştan borunun içindeki atıkları hareket ettirecek cihaz veya direkt alt tabakadan robot cihazın işlevsel uçları ile atık parçalanması yapılabilir. Bazen ise lavabo borusunun taşmasına neden olan pimaş içindeki atıklar olup uzak mesafelerde bile otuz metreye varıncaya kadar kıvrımlı yay ile bu sistemleri temizleyebiliriz.

Esenyurt Atatürk Mahallesi Makineli Tesisatçı

Esenyurt Atatürk Mahallesi tesisatçı kombinin fazla doğal gaz yakması problemi, sorunun gerçek çözümü için petek temizliği ekibimizi öneriyoruz. Kombi parçası arızası gösterge panelinde hatalı sinyaller üretebilir. Petek soğuk kalır, dereceyi arttırırsınız ama petek kirliliğinden dolayı yine petekler ısınmayabilir. Cihaz ve kalorifer tesisatı bir arada araştırılması, parçalarının kontrol edilmesi ve peteğin içini tıkayan atıkların cihaz ile alınması gerekir. Sökmeye gerek yoktur. Kimyasal sıvıları basınçlı halde gönderip, devir daim yaptırmamız tüm kirlerin alınması için yeterlidir. Kombi çok fazla yakıyor ise çözüm için bize ulaşınız.

Esenyurt Atatürk Mahallesi tesisatçı su sızıntısı sorunu için su kaçağı tespiti ekibimizi aramalı ve hemen vanaları kapatmalısınız. Duvardan sürekli su akıyorsa veya belirtisi olmasa bile basınç testi uygulanması ile teşhis konulup özel cihazlar ile nokta yerini bulabiliriz. Hatta lavabo giderinde akıntı varsa veya farklı sıhhi tesisatta giderin içine minik kamera yerleştirip sorunu görüp teşhisi kırmadan yapıp yine çalışmaları doğru şekilde yerine getiririz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55