Esenkent Su Tesisatçısı

Esenkent su tesisatçısı olarak kırmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği konularında hizmet sağlamaktayız. Su kaçağı tespiti Esenyurt çalışanlarımız aynı gün içinde Esenkent bölgesinede hizmet vermektedir.

EVİNİZİ KIRDIRMADAN ÖNCE BİZİ ARAYIN KAMERALI KONTROL YAPALIM

Esenkent Su Kaçağı Tespiti

Esenkent su tesisatçısı yardımını şu anda almak ve belki evinizde yaşamakta olduğunuz duşakabin şikayetlerinize son vermek ister misiniz? Duşakabin kullandığınız zamanlara dikkat ettiniz mi? Gider kısmı su sızdırabilir. Aklınızdan belki bu tesisatın hemen altında yer alan hortumla alakalı olup olmadığını düşünebilirsiniz. Fakat o kısma da ulaşmanızın imkanı olmadığı için bizim önerimiz siz tesisat bakımını yapmayın ve bizleri arayın. Esenkent su tesisatçısı ustalarımız temizlenme amaçlı kullanılan bu sistemlerde gider borusunun içine kaçmakta olan saç, kıl, tüy, kumaş artıkları ve bazen erimeyen sabunlar bile gider içini tıkayabilmekte olduğu ifade etmek istiyorlar. Lavabo açıcı ile tıkalı hatları açmak biraz işe yarayabilir. Hem çözücü yani kimyasal maddeyi kastediyoruz hem de pompa vazifesini görenleri uygulamanızı öneririz. Fakat çözüm halen gelmediği takdirde bu sefer robot ile kanal içlerinden neler olduğuna bakmakta fayda var. Detaylı bir analiz ile kanal içlerine sığabilecek ve tam olarak bir iki metre gibi kısa bir alanda değil metrelerce (maksimum 30 metre) inceleme ve oralarda temizlik yapabilecek etkinliğe sahibiz. Fakat o kadar uzun sürmeyecek ve ilk bir iki metrede zaten sorunu büyük oradan bulabileceğimizi düşünüyoruz. Tıkalı kısım bulunduğu zaman varsa da çatlayan boru, suyu sızdıran kısımlar açılması için ekibimiz ne gerekiyorsa yapacak, hasarlı kısımların değişimi içinde önerilerimiz mutlaka olacaktır.

Esenkent su tesisatçısı olarak aklınıza ne kadar binalarda yer alan herhangi bir su sistemine dair şikayetleriniz varsa bizlere lütfen danışmanızı rica ediyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55