ardıçlı tesisatçı

Ardıçlı tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktadır. Tuvaletin tıkanan pimaş borusunu tıkanıklık açma robotuyla kırmadan açma işlemi yapmaktayız. Tuvalet veya herhangi bir farklı atık sistemi hepsi için arayabilirsiniz. Özel su basınçlı yıkama sistemleri atık ünitelerini temizleyebiliriz. Uzun özel açıcı teller ile kanaldaki sayısız atıklara dokunarak açabiliriz. İnsan gücünü tamamen unutun. Çünkü makine gücü ile otuz metreden daha uzun gider içlerine bile kamerayla bulunan noktaları bularak kirlenmiş tıkanmış pimaşı kırmadan açıcı yaylar ile ortadan kaldırabilir ve kanalizasyon sistemlerini tadilata gerek olmadan temizleyebiliriz.

Ardıçlı Makineli Tesisatçı

Esenyurt Ardıçlı tesisatçı banyoda su kaçağını kırmadan bulan su kaçağı tespiti firmayız. Temiz su hatları, gider tesisatları, ısıtma sistemi boruları derken beton ve fayans içinden çok sayıda boru hatları geçer. Banyo zemininden alt kata su sızıyor gibi durumlarda ilgili katta basınçlı test pompası tekniği ile sızıntıların bar basıncına yansımasını araştırır ve ilgili banyoda ses detektörleri ile taramaya geçeriz. Su seslerinin en yoğun geldiği noktada başlanacak küçük bir tadilat ve kırılan fayansın, duvarın onarımını da üstlenebilen firmamız ile hepsi bir arada hızlıca çözümleyebiliriz.

Ardıçlı tesisatçı kombiye zarar vermeden petek temizliği işlemi kırmadan sökmeden yapmaktayız. Kombi bağlantı bölgeleri devre dışı haline getirip makinemiz ile bağlantısını yaparız. Petekteki soğukluğu gidermek için yaklaşık beş litre sıcak suya bir litre kimyasal ilave edilir. İlaçlı suyun petek içerisinde yarım saat kadar devir daim yaptırılması ile basınçlı halde yıkama çalışmasına maruz bırakılır. Sonrasındaki kirler makine ile çekilir ve peteklere temiz su eklenir. Petekleri daha ucuza ısıtmak için mutlaka öneriyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55